ДРОВ'ЯНА ПІЧ

Піца, батьківщиною якої є Неаполь, вже давно стала улюбленим частуванням в багатьох країнах світу, в тому числі і в Україні. Однак наші співвітчизники, які побували в Італії, відзначають істотну відмінність італійської піци від місцевих аналогів. І справа не тільки в використовуваних продуктах - справжній майстер готує цей відкритий пиріг з різними начинками виключно в дров'яної печі. Не випадково головним елементом інтер'єру тратторії VIVA OLIVE є дров'яна (Помпейські, або неаполітанська) піч, в яку пиццайоло раз у раз відправляє на лопатах найрізноманітніші піци.

«Помпейські» піч для випікання піци з'явилася на Апеннінському півострові в 1522 році. Вона являє собою напіввідкритий вогнище, який використовується виключно для приготування піци. Зауважимо, що в італійських піцеріях вогонь в таких печах не гасять повністю протягом багатьох місяців. Навіть коли в печі немає піци, в ній забезпечується підтримання високої температури. Саме така піч з не гаснучих ні на хвилину вогнем встановлена в залі тратторії VIVA OLIVE.

Як правило, «помпейские» печі спеціально розміщують в залі тратторії або піцерії, щоб справляти враження на відвідувачів випіканням піци безпосередньо у них на очах. Приготована із спеціального тіста піца випікається в печі прямо на камені при температурі близько 400ºС протягом 60-90 секунд. Топляться такі печі дровами з листяних порід дерев, що не коптять і не виділяють в процесі горіння смоли, тобто вільхи, вишні, оливкового дерева. В цьому і криється секрет чудового запаху, що виходить від палаючої печі.

В результаті піца, приготована в дров'яної печі, набуває хрустку золотаву, скоринку, яка буквально тане в роті, а легкий димок від палаючих полін надає їй ніжний підкопчений смак. Тому піцу в тратторії VIVA OLIVE не просто їдять - нею насолоджуються!

До речі, «живе» піца максимум 15 хвилин, тому доставка - виключно до Вашого столу в залі.

Відвідайте тратторію VIVA OLIVE, і Ви дізнаєтеся секрет піци на дровах - справжнього італійського делікатесу, що не перестає захоплювати навіть найдосвідченіших гурманів!

Наша дров'яна піч виготовлена з високоміцного литого металу і під час розжарювання здатна нагріватися до температури 400о C

Читати докладніше ...

Дровяная печь